Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

Рекламні та виставкові конструкції+

Press wall, Brend wall, фотозона, Roll-up, X-banner, павук, штендер, мимохід, дегустаційний стіл, промостенд, стійка pos матеріалів, виставковий стенд, інформаційнийй стенд...  Все це можна віднести до рекламних конструкцій.

Сфера застосування рекламно-інформаційних конструкцій давно вийшла за межі виставкових залів. Стаціонарні та мобільні стенди активно займають свою нішу в сфері реклами. 

Розглянемо детальніше кожен з них:

Prees Wall, Brend Wall, Фотозона – Конструкції, що використовуються для оформлення просторів різноманітних заходів. Вони складаються з металевого каркасу та розтягнутого на ньому банера.

Пресс волл – є основним фоном заходу. На його тлі проводять інтерв’ю, фотографуються, залишають відгуки. Крім офіційних презентаціій та виставок, фотозони широко використовують на родинних святах (весілля та ювілеї). Завдячуючи їм гості свята мають можливість залишити свої побажання прямо на полотні фотозони, та залишити собі на згадку оригінальні та яскраві фотографії. Press wall також можна використовувати як фон для сцени, або фотосесії.

Press Wall можуть бути виконані найрізноманітнішим чином: від стаціонарних важкий конструкції до легких та мобільних.

 

 

Roll-up – роллерний виставковий стенд. Його використовують на виставках, конференціях, презентація[, промо акціях, брифінгах і будь-яких інших заходах, де необхідна локальна рекламна площа. Виконаний із алюмінію. Складається із основи, в якій зберігається рекламний банер, телескопічної трубки і самого банеру. Всередину основи вмонтований роллерний механізм для підмостки банера.

Для монтажу конструкції на рекламній площадці достатньо витягнути з основи банер, встановити вертикально опору та закріпити банер на ній. На цьому встановлення Roll up стенда закінчено.

Після завершення заходу зібрати стенд так само легко, як і розібрати. Достатньо припідняти банер вверх, щоб від`єднати його від вертикальної опори та повільно опустити вниз. Банер сам згорнеться в основу стенда. Після чого стенд легко транспортується в будь-яке інше місце однією людиною.

Стенд не вимагає додаткового обслуговування або технічного втручання. Roll up може бути різних розмірів, з одним або двома банерними полотнами. Рекламні банери можуть легко змінюватись на інші за лічені хвилини.

 

X-banner, павук  – найрозповсюдженніша рекламна конструкція в світі. Їх називають: X-banner, Spider (спайдер), Банер павук, х-павук, тримач для банера, рекламний павук, каркас під банер, мобильний стенд Павук та навіть  Павучок.

СТАНДАРТНІ РОЗМІРИ Х-banner

 

Конструкція x-banner легко та швидко встановлюється, без інструментів та помічників. Вони легкі, легко складаються та не займають багато місця під час транспортування.

 

 

 

 

Штендер – економічний іводночас найефективніший спосіб привернути до себе увагу та поінформувати про товари (послуги) або акційні пропозиції. 
Зазвичай штендер - це виносна конструкція в формі арки або прямокутника з металевого або дерев`яного каркаса. 

Інформаційні поверхні штендера можуть виготовлятися з оцинкованого пеналу, пластику або композитної панелі.

Штендери виготовляються як з постійним зображенням (оклейка інформаційної поверхні самоклеючоюся плівкою з нанесенням зображення, або нанесення методом прямого друку на поверхню), так і зі змінною інформацією. До штендерів зі змінною інформацією відносять:

  • Конструкції з «клік системою» - в  рамку з фіксатором вставляють постер, плакат. Зміна інформації відбувається за лічені хвилини без застосування спеціальних інструментів.
  • Конструкціі зі спеціальним покриттям, що дозволяє наносити зображення маркером або крейдою. 

Дегустаційний стіл, промо стіл – важливий елемент рекламної компанії. Промо стіл - це мобільна рекламна конструкція для проведення промо акцій.

Ідеальне місце для презентації продукції потенційним покупцям.

Промостоли є невід’ємною частиною виставкових стендів, мобільних презентацій та проведення акцій в торгівельних точках.

Столи для презентацій, як правило, малогабаритні та мають складаючуюся конструкцію для зручного транспортування. 

Рекламні промостоли можна використовувати як всередині приміщення так і зовні.

 

Промостенд, стійка pos матеріалів 

Виставковий стенд 

Інформаційний стенд 

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я