Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

Магніти та брелоки

Рекламні та сувенірні магніти

Основна функція таких виробів заключається в збільщенні рівня продажів, мотивації потенційних клієнтів. До переваг магнітів можна віднеси:

 • завжди користуються популярністю
 • коротких срок виготовлення
 • невисока вартість

Це універсальний матеріал для роздачі. Існує багато різновидів - від об'ємних з використанням спеціальної смоли (шилди), керамічних, акрилових, вінилових, дерев'яних магнітів до виробів у вигляді календарів, блокнотів тощо. При виробнитстві використовуються різноманітні матеріали.

 1. Вінілові магніти - пласкі сувенірні вироби різної товщини та форми. Відносяться до найбюджетнішого варіанту. Водночас вони мають велику перевагу - вони можуть бути абсолютно різноманітних форм (при виготовленні використовується метод фігурної порізки).
 2. Акрилові магніти відрізняються простою технологією виготовлення та привабливим зовнішнім виглядом. Це один з найпопулярніших видів сувенірів.
 3. Магніти на авто (автомагніти) - відрізняються більшою товщиною та сілою намагнічування. Використовуються для розміщення тимчасової реклами або інформації на авто. Основною їх перевагою є можливість багаторазового зняття та встановлення без зайвих зусиль та пошкоджень покриття авто.
 4. Магіти у вигляді календарів, бокнотів - плоскі магніти з прикріпленними поліграфічними виробами. Зручно кріпляться, дозволяють наносити необхідну інформацію, практичні у використанні.

Сувенірні магніти віконують наступні функції:

 1. Привертають увагу потенційних покупців до певної торгової марки (бренду);
 2.  
 3.  

 

Брелоки з логотипом

Брелок - звично повсякденна річ для кожної людини.

ПП "ВОЛОДАР" пропонує перетворити цю стандартну річ на ексклюзивний сувенір. Сучасні технології дозволяють нанести на брелок будь-яке зображення або логотип, зробившв з нього цікавий та оригінальний промо сувенір!

Ми пропонуємо відмінні брелокі різноманітних форм (овал, коло, прямокутні) з різноманітних матеріалів з нанесенням вашого зображення. Найбільшим попитом користуються  металеві та акрилові брелоки. На металеві брелоки зображення наноситься методом лазерного гравірування. На акрилові - методом тамподруку, або друку поліграфічної вставки.

Особливою популярністю користуються багатофункціональні брелоки, які не просто утримують зв'язку ключів, але й використовуються в якості ліхтарика, викрутки, рулетки, відкривалки для пляшок тощо.

Цей вид сувенірної продукції досить популярний, гідну конкуренцю яким може створити хіба що ручки з логотипом. І це не дивно, адже брелоки з логотипом мають ряд переваг:

 • Функціональність - Брелок це невід'ємна частина повсякденного життя кожної (і тим більше ділової) людини.
 • Великий срок експлуатації. А відповідно ваша реклама буде довго перед очима клієнта.
 • Зручність нанесення логотипа. Нанесення на брелок дозволяє використовувати всю площу для нанесення вашого логотипу та інформації.
 • Великий асортимент, а також широкий ціновий діапозон. Це дає змогу легко підібрати варіант для різноманітної цілевої аудиторії.

 

Друк на брелоках - замовити просто, коштує не дорого, користі багато. 

Для рекламних агенцій, поліграфічних підприємств та сувенірних магазинів діють спеціальні цінові пропозиції!!!

Обговорити умови співпраці на постійних засадах ви можете зв'язавшись з нами.

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я