Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

Футболки, худі, світшоти...

Друк зображень на футболках, світшотах, худі та іншому одязі

 

Нанесення зображення на одяг практикують досить давно, але при промисловому серійному виробнитстві вікористовується обладнання, що дозволяє наносити зображення лише на велику кількість виробів.Сучасні технології дозволяють виготовляти таку продукцію невиликими серіями, або навіть одинарними екземплярами.

  • Футболки з нанесенням логотипів - важливий аксесуар для компаній, які прагнуть підтримати корпоративну культуру.Поло з логотипом вашої компанії - ефективний маркетинговий інструмент. Окрім того, одяг з вашим логотипом дуже добре підійде в якості пам'ятного подарунку для бізнес партнерів та крупних клієнтів.

  

  • Одяг з зображенням (прінтом) користується великим попитом серед людей, які прагнуть вдягатись креативно та оригінально. Такий одяг допомогає власнику підкреслити свою індивідуальність та привернути до себе увагу. Знайти в магазинах одяг з прінтом який вам підходить - досить важко. Саме через це, послуги друку на футболках, світшотах, худі та іншому одязі, завжди користуються попитом.

Наша компанія виконує зображення на тканині методом термопереноса, сублімації, прямого цифрового друку та навіть вишивки. Кожен з методів має свої плюси та специфіку. Наші менеджера допоможуть вам підібрати той варіант нанесення - котрий буде оптимальним саме для вас.

Новітнє обладнання, на якому ми працюємо, дозволяє виконувати нанесення на футболки, теніски, бейсболки (кепки), худі, косинках та іншому одязі з високою швидкісттю та тачністю. Всі сроки та вимоги клієнта витримуються.

 

Також пропонуємо вам пошив фірменого одягу з можливістю 100: заповнення зображенням. При пошиві використовуються високоякісні тканини та фурнітура. Ви можете надати свої взірці (викройки, ескізи), або вибрати з иснуючих у нас моделей. 

Бажаєте замовити якісний друк на одязі за невисоку ціну, надрукувати картину, постер, чашки з зображенням або іншу сувенірну продукцію? Скористайтесь послугами ПП "ВОЛОДАР"! Ми забезпечимо доставку вашого замовлення в будь-який куточок України та за її межі! 

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я