Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

Друк на самоклеючій плівці+

Самоклеючася плівка, є одним з найрозповсюдженіших та універсальних матеріалів для виготовлення рекламної продукції. Вона дозволяэ наносити інформацію або зображення практично на будь-яку поверхню. Висока передача кольору, простота нанесення на поверхню та стійкість перед зовнішніми факторами - дозволяє їм зберігати лідируючу позицію серед матеріалів для реклами ось вже кілька десятиліть.

При виготовленні рекламно-інформаційної продукції ми використовуємо плівку таких виробників:

  • ProfiTape  (виробництво Китай) використовується для недовгострокових (до 2х років) елементів зовнішньої реклами, або для внутрішнього примінення.

 

  • Ritrama (виробництво ІталІя) та Oracal (виробництво Німчина) - займають лідуючі місця серед матеріалів для виготовлення рекламно-інформаційної продукції. Срок експлуатації за наших погодних умов до 5и років. Низький відсоток вигорання - дозволяє зберігати яскраві та насичені зображення практично весь строк експлуатації.

Крім стандартних, ми пропонуємо Вам широкий спектр спеціалізованих плівок: 

  • Прозорі - не перекривають колір чи зображення нанесене на поверхню. Широко використовюуться при поклейці скляних поверхонь. Також є можливість нанесення "дзеркального" зображення, що дозволяє, після поклейки на тильну сторону прозорої поверхні, досягти ефекту "зависання у повітрі". На прозорих плівках ми широко використовуємо друк БІЛИМ КОЛЬОРОМ, що дозволяє зробити зображення більш насиченим (ну і звістно ж -виводити білі елементи на прозорий фон). 
  • Легкозйомні – використовуються для виготовлення тимчасових наліпок. Не дивлячись на стійкість до зовнішніх факторів, вони легко знімаються з поверхні. Специфікою данних плівок є те, що після їх знімання не залишається слідів клеєвого шару.

 

  • Blackout (плівки з чорним клеєвим шаром) – наносяться на поверхні з вже існуючим зображенням. Завдячуючі спеціальному клейовому шару попереднє зображення повністю перекривається та не просвічується через новонанесену плівку.

 

  • OneWeyVision (перфоплівка) - розроблені спеціально для оклейки вікон приміщень та авто. Завдячуючи своїй структурі ці плівки не перешкоджають проникненню світла в приміщення, залишають можливість гарно бачити те що відбувається зовні (ефект 15-13% тонування скла). В той же час, зовні ви отрімуєте повноцінне зображення.

Нанесення зображень можливе сольвентними та УФ чорнилами.

Післядрукова обробка готової продукції дозволяє збільшити строк експлуатації плівки, захищає ії від механічних пошкоджень та збільшує сферу застосування.

 

Ми пропонуємо наступні види післядрукової обробки:

 

Плотерна підрізка за контуром

Стандартна ламінація

Покращена ламінація

Напольна ламінація

 

Зверніть увагу, що всі види плівок зберігають заявлені властивості та сроки експлуатації виключно за умови професійного монтажу (поклейки). Наші фахівці виконають для Вас поклейку будь-якої складності. Детальніше дивітся ТУТ.

 

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я