Акції

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

Друк на самоклеючій плівці

Самоклеючася пліва, є одним з неайрозповсюдженіших та універсальних манеріалів для виготовлення рекламної продукції. Вони дозволяють наносити інформацію або зображення практично на будь-яку поверхню. Висока передача кольору, простота нанесення на поверхню та стійкість перед зовнішніми факторами - дозволяє їм зберігати лідируючу позицію серед матеріалів для реклами ось вже декілька десятиліть.

При виготовленні рекламно-інформаційної продукції ми використовуємо плівку таких виробників:

  • ProfiTape  (виробництво Китай) використовується для недовгострокових (до 2х років) елементів зовнішньої реклами, або для внутрішнього примінення.

 

  • Ritrama (виробництво ІталІя) та Oracal (виробництво Німчина) - займають лідируючі місця серед матеріалів для виготовлення рекламно-інформаційної продукції. Срок експлуатації за наших погодних умов до 5и років. Низький відсоток вигорання - дозволяє зберігати яскраві та насичені зображення практично весь строк експлуатації.

Крім стандартних плівок, ми пропонуємо Вам широкий спектр спеціалізованих плівок: 

  • Прозорі - не перекривають колір, або зображення нанесене на поверхню. Широко використовюуться при поклейці скляних поверхонь. Також є можливість нанесення "дзеркального" зображення, що дозволяє, після поклейки на тильну сторону прозорої поверхні, досягти ефекту "зависання у повітрі". На прозорих плівках ми широко використовуємо друк БІЛИМ КОЛЬОРОМ, що дозволяє зробити зображення більш насиченим (ну і звістно ж -виводити білі елементи на прозорий фон). 
  • Легкозьомні – використовуються для виготовлення тимчасових наліпок. Не дивлячись на стійкість до зовнішніх факторів, вони легко знімаються з поверхні. Специфікою данних плівок є те, що після їх знімання не залишається слідів клеєвого шару.

 

  • Blackout (плівки з чорним клеєвим шаром) – приміняються для нанесення на поверхні з вже існуючим зображенням. Завдячуючі спеціальному клеєвому шару попереднє зображення повністю перекривається та не провсічується через ново нанесену плівку.

 

  • OneWeyVision (перфоплівка) - розроблені спеціально для оклейки вікон приміщень та авто. Завдячуючи своїй структурі ці плівки не перешкоджають проникненню світла в приміщення та не перекривають видимість відбуваючого зовні (ефект 15-13% тонування скла). В той само час, зовні ви отрімуєте повноцінне зображення.

Нанесення зображень можливе сольвентними та УФ чорнилами.

Післядрукова обробка готової продукції дозволяє збільшити строк експлуатації плівки, захищає ії від механічних пошкоджень та розширює сферу примінення.

 

Ми пропонуємо такі види післядрукової обробки:

 

Плотерна підрізка по контуру

Стандартна ламінація

Покращена ламінація

Напольноая ламінація

 

Також, не забувайте, що всі види плівок зберігають заявлені властивості та сроки експлуатації виключно при умові правильного монтажу (поклейки). Наші фахівці готові виконати для Вас поклейку будь-якої складності. Детальніше дивітся ТУТ.

 

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я