Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

+ Післядрукарська обробка широкоформатного друку

Якісна і грамотно зроблена післядрукарська обробка широкоформатного друку - є не менш важливим етапом, ніж сам процес друку. Адже саме післядрукарська обробка перетворює "продукцію" в "продукт". Також, деякі види такої обробки, спрямовані на збільшення терміну використання продукту. Глобально - все що відбувається з матеріалом після виходу з верстата вже є післядрукарським процесом. Ми не будемо зупинятися на процесі сушіння, різання, підготовки до транспортування т.і. Розглянемо більш спеціалізовані види постпреса:

  • Ламінація
  • Спайка
  • Плотерна підрізка за контуром
  • Фігурна порізка за конуром
  • Фрезерування твердих матеріалів
  • Встановлення люверсів
  • Натяжка полотна на підрамник

Ламінування - простими словами покриття готової продукції прозорим захисним шаром, який захищає зображення від механічних пошкоджень і уповільнює процес вигоряння (вицвітання) зображення. Для деяких  видів рекламної продукції ламінація є дуже бажаною, а іноді навіть обов'язковою умовою експлуатації.

 Стандартне ламінування - це покриття готової продукції глянцевою або матовою плівкою. Наноситься для продовження терміну експлуатації і захисту зображення від механічних впливів. Застосовується для захисту паперу, плівки та пластику (при нанесенні способом прямого УФ друку). Підходить для виробів, які не схильні до систематичних механічних впливів.

 Покращене ламінування – на відміну від стандартної має більш "стійкий" захисний шар. Найрозповсюдженіше використання -  це ламінування плівок для обклеювання автівок. Захищають від механічних пошкоджень зображення в процесі мийки авто, щоденної експлуатації і навіть пошкоджень від потрапляння дрібного гравію. Наноситься як на плівки, так і на пластик (при нанесенні способом прямого УФ друку).

Ламінування плівкою реклами на підлозі  - спеціальний вид ламінації який застосовується для захисту зображень, які наносяться на підлогу (вказівники напрямку руху)…

Має високий рівень зносостійкості,  вологовідштовхуючу і протиковзальну поверхню. Ламінування підлогової реклами є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою використання у всіх громадських місцях, оскільки запобігає ковзанню відвідувачів. Наноситься на папір і плівку (можемо нанести і на пластик, але навіщо :)).

Процес ламінування, в нашій компанії, відбувається на спеціальному обладнанні яке витримує правильний тиск, температуру і швидкість прокатки плівок, що виключає такі дефекти як потрапляння бульбашок повітря, розшарування, поява клейової димки між плівками.

 

 

 Спаювання банерної тканини - Максимальна ширина рулону банера 3 м 20 см. Що ж робити якщо обидві сторони готової продукції перевищують ширину рулону? Саме в цих випадках застосовується даний метод. Процес являє собою розплавлення двох шматків банера з наступним притисненням одного до іншого. Унаслідок ми отримуємо монолітне з'єднання без пошкодження структури (оскільки процес спайки максимально наближений до процесу виготовлення самої банерної тканини). На відміну від склеювання - спайка дає більш надійний та естетичний результат. Проводиться на спеціальному обладнанні фірми Leister з урахуванням всіх норм і вимог технологічного процесу, що забезпечує найкращий результат. Також цей метод застосовується під час виготовлення "кишень під трубу" (порожнину для протягування труби або троса) і посилення підвернених країв банера.

 

 

Плотерна підрізка по контуру - підрізання самоклеючої плівки за контуром що задано, зі збереженням цілісності основи (підкладки) . Ніж прорізає ТІЛЬКИ плівку, що дозволяє надалі отримати кілька окремих елементів (наклейок) які знаходяться на одному аркуші або ж в рулоні. Плотерна підрізка проводиться на високоточних верстатах фірм Mimaki і Rolland, що дозволяє підрізати будь-які форми і фігури. Ми проводимо підрізання по контуру вже надрукованого зображення з високою точністю суміщення (можлива похибка зміщення контуру різу менше міліметра). Так само можлива плотерна підрізка вже заламінованої продукції, що розширює сферу застосування і збільшує кількість можливих виробів.

 

 

 

 

Фігурне різання по контуру і фрезерування - сучасний ринок реклами вимагає від нас нестандартних рішень. Реклама повинна привертати до себе увагу і одним з варіантів вирішення цього завдання є нестандартні форми рекламної площини. Ми пропонуємо фігурну порізку самоклеючих плівок, банерів, пластика. Відмінність фігурної порізки від плоттерного підрізання, полягає в отриманні окремих елементів не пов'язаних між собою.  Також фігурну порізку можна проводити не тільки на плівці але і на банерах і навіть твердих матеріалах (фрезерування пластику, композитних панелей, пінокартона). Завдяки сучасним верстатам Zünd, ми виробляємо фігурну порізку  з максимальним збігом  надрукованного зображення з лінією різу.

 

 

 

 

 Установка люверсів (заклепок) - найпоширеніший і популярний вид післдрукарської обробки банерів. Люверс призначений для уникнення розриву і кошлатанья отворів для кріплення. Установка люверса проводиться: без підвернення, з підверненням (для забезпечення більшої міцності при розтяжці банера) або зі спайкою підкоміра (при використанні банерів в умовах підвищеного вітру або при великих площах банера). Також ми встановлюємо люверси на пластик, але це більш декоративне ніж практичне застосування.

 

 

 

 

 

 Натяжка полотна на підрамник — полотно перетворюється в картину тільки після натяжки на підрамник. Ми пропонуємо три варіанти натяжки на підрамник:

За вашим бажанням ми можемо встановити кріпленна на підрамник: 

 

 

 

 

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

 

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я