Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

+Друк на спеціалізованих плівках

Прозорі плівкине перекривають колір або зображення нанесене на поверхню. Широко використовуються при проклеці скла. Також можливий варіант нанесення «дзеркального» зображення, що дозволяє після проклейки на тильну сторону прозорих поверхонь досягти ефекту «зависання в повітрі». На прозорих плівках ми широко використовуємо друк білим КОЛЬОРОМ, що дозволяє зробити зображення більш насиченим (ну і звичайно ж - вводити білі елементи на прозорий фон).

 

 

 

 

 

 Плівки, що легко знімаються  – використовують для виготовлення тимчасових наліпок. Не звертаючи увагу на їх стійкість до зовнішніх чинників, вони легко знімаються з поверхні. Специфікою даних плівок є те, що після їх зняття не залишається слідів клейового шару.

 

 

 

 

 

 

 

 

Плівки з чорним клейовим шаром (Blackout) –  призначені для нанесення на поверхні, на яких вже є зображення. Завдяки спеціальному клейовому шару зображення що знизу повністю перекривається і не просвічується через новий шар.

 

 

 

 

 

 

Порфоплівки OneWeyVisionплівки розроблені спеціально для обклеювання вікон у приміщеннях і авто. Завдяки своїй структурі ці плівки не перешкоджають надходженню світла в приміщення і не заважають дивитись назовні (створюється ефект 15-30% тонування скла). Натомість  зовні ви отримуєте повноцінне зображення.

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я