Акції

Оригінальний подарунок на 8е березня!!!

Подаруйте своїм жінкам приємні емоції та залиште спогад на довгі роки!

Тільки з 2го до 7го березня включно, замовте друк на натуральному полотні зі ЗНИЖКОЮ 15%!!!

Детальніше...

Дід мороз грошей не бере ;)

Доставляємо Вам продукцію до кінця зими за свій рахунок

Детальніше...

Широкоформатний друк на папері +

Широкоформатний друк на папері є найпопулярнішим і ефективним методом створення зображень великих розмірів. Популярність викликана багатьма характеристиками:

  • доступною вартістю готової продукції;
  • високою швидкістю виготовлення малюнка;
  • широкою гамою кольорів при створенні друку;
  • якість зображень завжди залишається дуже високим.


Сфери застосування: стенди, плакати, щитки, банера та інша рекламна продукція дозволяє підвищити впізнаваність вашої компанії, послуг, товарів.


Папір  добре вбирає спеціальну фарбу. Завдяки високій роздільній здатності друку ефективно передає всю повноту і яскравість фарб та чіткість зображення, краплі фарби не розтікаються і стійкі до впливу ультрафіолету.

 Додатково можна замовити матове або глянцеве ламінування готової продукції для захисту від деформації при підвищеній вологості.

Ми пропонуємо широкоформатний друк а 3 видах паперу:

     Blue Back – добре  підходить для друку афіш та біллбордів. Низька собівартість, підвищена стійкість до вологи. З мінусів даного паперу можна відзначити її неоднорідність і блакитний фон зі зворотнього боку.·     

City Light – цей папір найчастіше використовують для штендеров з клік-системою, друку плакатів і постерів, що розміщують у вітринах, лайтбоксах та сітілайтах де вони привертають увагу клієнтів завдяки спеціальному підсвічуванню. Білизна паперу дозволяє досягти  високої передачі кольору.

В наявності два види щільності 150 гр. / М.кв. і 200 гр. / м.кв.

 

  •   Poster paper – цей вид паперу розробили спеціально для виробництва постерів. Зображення відрізняються високою яскравістю і насиченістю кольорів.  Щільність 190 гр./м.кв.

Є запитання - телефонуйте +38 044 3 389 389

Реклама

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону та ім'я